Opinie klientów

Serdecznie polecamy firmę za profesjonalne podejście do naszego zlecenia. Pozycjonowana strona wskoczyła na pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania dla najbardziej istotnych dla nas słów kluczowych. Znalezienie naszej strony w wynikach wyszukiwania jest już bardzo proste.

www.olmar-meble.pl

Strona internetowa prezentująca naszą ofertę, głównie nagrobki oraz usługi kamieniarskie zrealizowane dla Klientów z Łomży sprawiła, że wreszcie jesteśmy widoczni w internecie. Polecamy z czystym sumieniem tę firmę.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni stroną internetową stworzoną przez Studio FI. Biorąc pod uwagę przystępną cenę i czas realizacji otrzymaliśmy bardzo profesjonalną i elegancką stronę www, która jest teraz wspaniałą wizytówką naszej firmy w internecie.

www.jwgranit.pl

Szybko, solidnie, niedrogo i bezproblemowo – tak w skrócie mogę określić współpracę z firmą Studio FI, której efektem jest prosta i estetyczna strona internetowa odzwierciedlająca stylem charakter naszej firmy.

www.jermakow.eu

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę wszystkim, którzy nie mają pomysłu na własną stronę oraz czasu na przygotowanie materiałów. Firma wykonała wspaniałą stronę praktycznie bez angażowania mnie w proces tworzenia. Studio FI jest jedyną firmą z Łomży, która potraktowała moje zlecenie poważnie.

www.novum-bygg.no